Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio, wnętrze i zegary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio, wnętrze i zegary

    cezary 70, przestań bo się jabłkiem zadławię :diabelski_usmiech

  • #2
    Radio, wnętrze i zegary

    Witam wszystkich w nowym roku który niestety przyniósł troszkę usterek mianowicie:
    1. Radio - gra ale problem pojawia się po otwarciu drzwi kierowcy, gdy to zrobię pojawia się szum zarówno na Radiu FM jak i CB

    2. Oświetlenie wnętrza - wiem, wiem temat wałkowany jednak owo działa u mnie tylko po otwarciu klapy bagażnika, otwierając dowolne drzwi niestety ciemnica...

    3. Kontrolka włączonych świateł mijania - taka zielona -z nieznanych mi przyczyn odmówiła świecenia - mimo włączonych świateł. Kontrolka od długich działa. Brak też brzęczyka który ostrzega o pozostawionych włączonych światłach.

    Bezpieczniki i żarówkę wnętrza sprawdziłem - sprawne

    Sprawa 4 to zapytanie...
    Noszę się z zamiarem zmiany lusterek które już nota bene nabyłem, chciałbym w nich zamontować matki ogrzewające. Moje pytanko jest takie czy ktoś z Was, drodzy Użytkownicy już coś takiego robił i jest w stanie podzielić się informacją jak i gdzie należy się podłączyć oraz na co szczególnie zwrócić uwagę.

    W przypadku pozostałych pytań z góry serdecznie dziękuje Państwu za każdą odpowiedź która może mi pomoc.
    Pozdrowionka

    Komentarz


    • #3
      wymiatacz00, Kontrola świateł mijania...tam idzie dokładnie taka sama żaróweczka jak np w 3-cim świetle stop to w szybie o ile się nie mylę.U mnie poprostu się spaliła i nie było kontrolki.Na 99% masz żaróweczke do Link diody tam raczej niema.Chyba że się mylę.U mnie 2000r przed FL jest żaróLink wyciągnąć zegary i wyjąć ją można (chyba) bez rozbierania zegarów w drobny mak bo od tyłu zegarów jest do tego dostęp.U mnie była w takiej pomarańczowej oprawce.Przekręcasz oprawkę i ciągniesz do siebie.Niestety rękami tego nie zrobisz bo jest tam za mały otwór jedynie jakimiś szczypcami)
      Co do reszty nie pomogę niestety :roll:

      [ Dodano: Pią 03 Sty, 14 18:47 ]
      Co do żarówki to taka:

      Link
      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

      Komentarz


      • #4
        Re: Radio, wnętrze i zegary

        1. Radio - gra ale problem pojawia się po otwarciu drzwi kierowcy, gdy to zrobię pojawia się szum zarówno na Radiu FM jak i CB


        Radio bezproblemowo "zbiera sygnał"..?

        Masz radio oryginalne "skodowskie"...?


        Często problem z radiami tkwi w braku separatora w przypadku radia nieoryginalnego lub uszkodzeniu wzmacniacza anteny znajdującego się w podstawie mocowania anteny.

        Poczytaj ten temat: Forum - Octavia Club Polska

        Komentarz


        • #5
          Radio nie jest oryginalne skody, gra bardzo dobrze i czysto to samo jest z CB - jeżeli oczywiście są zamknięte drzwi kierowcy

          Komentarz


          • #6
            Dotknij bata anteny przy otwartych drzwiach... jeżeli odbiór się poprawi to prawdopodobnie antena...

            Komentarz


            • #7
              bez zmian, dalej to samo

              Komentarz


              • #8
                a masz podłączony separator anteny...do radia..?

                Komentarz


                • #9
                  sprawdze to.
                  Ktoś poradzi co zrobić z reszta?

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X